دانلود تحقیق درباره بررسي تاثير افسردگي در جوانان و مقايسه آنها در دختران و پسران

مطالب دیگر:
📒نمونه پرسشنامه ارزیابی شایستگی مدیران و روسا📒نمونه پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی📒نمونه پرسشنامه استفاده آسیب زا از تلفن همراه جنارو 2007📒نمونه پرسشنامه اضطراب مدرسه-گزارش معلم (SAS-TR)📒نمونه پرسشنامه اعتیاد به اینترنت کیمبرلی یانگ📒نمونه پرسشنامه افسردگی کودکان و نوجوانان📒نمونه پرسشنامه اندازه گیری نگرش های صمیمانه 50 ماده📒نمونه پرسشنامه اولویت بخشی ملاک های همسر گزینی📒نمونه پرسشنامه باورهای دنیای عادلانه📒نمونه پرسشنامه باورهای کارآمدی تدریس ریاضی معلمان (MTEBI)📒نمونه پرسشنامه بلوغ عاطفی یاشویر سینک و بهار گاوا (EMS)📒نمونه پرسشنامه تجدید نظر شده حل مسئله اجتماعی (SPSI-R)📒دانلود پرسشنامه تعارضات زناشویی تجدید نظر شده📒نمونه پرسشنامه توانمندسازی روانشناختی اسپریتزر و میشرا📒نمونه پرسشنامه جهت گیری مذهبی آلپورت 1963📒نمونه پرسشنامه چشم انداز زمان زیمباردو (ZTPI)📒نمونه پرسشنامه چند بعدی سنجش رضایت از زندگی در دانش آموزان هیوبنر (MSLSS)📒نمونه پرسشنامه حالت رگه اضطراب اسپیلبرگر📒نمونه پرسشنامه رفتار، احساس و فکر ناکارآمد گارفنسکی و همکاران 2001📒نمونه پرسشنامه شاخص رضایت زناشویی هودسن
تعداد صفحات:19 نوع فایل: word (قابل ویرایش) لینک دانلود پایین صفحه پيشگفتار : * تحقيقي كه در دست داريم در مورد بيماري افسردگي و عوامل ايجاد اين بيماري و نحوه بروز آن و علائم و نشانه هايي كه از خود بروز مي دهد و راههاي پيش گيري اين بيماري و درمان آن ب دانلود تحقیق,تاثیر افسردگی در جوانان,مقایسه افسردگی در دختران و پسران |935308|oks
در حال حاظر شما فایل با عنوان دانلود تحقیق درباره بررسي تاثير افسردگي در جوانان و مقايسه آنها در دختران و پسران را دنبال می کنید .

تعداد صفحات:19

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

پيشگفتار :

* تحقيقي كه در دست داريم در مورد بيماري افسردگي و عوامل ايجاد اين بيماري و نحوه بروز آن و علائم و نشانه هايي كه از خود بروز مي دهد و راههاي پيش گيري اين بيماري و درمان آن به طور كلي اين تحقيق علل و عوامل افسردگي را بررسي كرده و آن را در ميان قشرهاي مختلف جامعه مخصوصاً جوانان در گروهاي زنان و مردان مي باشد.

افسردگي از لحاظ تعريف پزشكي عبارت است از يك نوع آزردگي كه فعاليتها و قابليتها حياتي- جسماني- عقلاني را پايين مي برد. و به عبارت دقيق تر افسردگي عبارت است از كاهش يافتن نيرو و فعاليت جسماني و رواني به سبب آزردگي .

افسردگي پاسخ طبيعي آدمي به فشارهاي زندگي است. عدم موفقيت در تحصيل يا كار و از دست دادن يكي از عزيزان و آگاهي از اينكه بيماري يا پيري توان ما را به تحليل مي برد از جمله موفقيتهايي است كه اغلب موجب بروز افسردگي مي گردند.

به طور كلي افسردگيمساله هر روز هر جامعه اي مي تواند باشد و تقريباً همه از افسردگي و افسرده بودن حرف مي زنند . همه ما مي خواهيم خود را فردي با خلقيات متعادل و ثابت و ملايم و در همه حالات مسلط بر احوال خويش بنماييم. احساسات ما تابع يك الگوي ادواري است كه گهگاهي بالا يا پايين و تغييرات كوچك آن لحظه به لحظه و ساعت به ساعت و روز به روز در حال تغيير مي باشد در واقع هدف اين تحقيق اين مي باشد كه در رابطه با اين ضميمه اطلاعات و آگاهي هايي را دراختيار افراد علاقمند قرار دهد.


فهرست مطالب :

عنوان

تشكر و قدرداني

پيش گفتار

فصل اول كليات

مقدمه

موضوع تحقيق

بيان مسئله

اهميت تحقيق

ضرورت تحقيق

فايده تحقيق

هدف يا اهداف تحقيق

سوالات تحقيق

فرضيه هاي تحقيق

پيش فرضهاي تحقيق

پيش بيني محدوديتهاي تحقيق

خلاصه فصل


كتابنامه :

1- مقدمه

2- بيان مسئله

3- اهميت و ضرورت و فايده

4- اهداف تحقيق

5- سوال پژوهشي

6- فرضيه پژوهش

7- پيش فرضها

8- متغيرها

9- پيش بيني محدوديتها

10- خلاصه فصل